Home » problemy z potencją » Dziewięć rad na powiększenie libido

4305-4054-wu.jpg

Poznaj kilka wypróbowanych sposobów na to, żeby bardziej Ci się chciało oraz aby twoja i kochanki satysfakcja z seksu była dużo większa.

Przedstawiam parę prostych wskazówek, aby w twojej sypialni zrobiło się naprawdę gorąco!
1. Dotykaj swoją kobietę
Jeśli będziesz każdego dnia dotykał partnerkę, twój organizm zacznie wydzielać hormony, które przyczynią się do wzmocnienia waszej więzi. Badania prowadzone w USA dowiodły, że kontakt cielesny stymuluje wytwarzanie oksytocyny – substancji neurochemicznej, która zespala pary ze sobą. Rezultat jest oczywisty: częściej zaczynasz mieć niegrzeczne myśli.
2. Wyjdź na słońce

Godzina spędzona na słońcu może powiększyć ilość testosteronu (najistotniejszego męskiego hormonu) w twoim ciele aż o 69 % – do takiej konkluzji doszli naukowcy z Uniwersytetu Kalifornijskiego. W dodatku światło słoneczne obniża poziom melatoniny, hormonu, który działa niekorzystnie na płodność i popęd seksualny. Opalanie w solarium też daje takie wyniki.
3. Urządzaj romantyczne seanse filmowe

Według naukowców z Uniwersytetu Michigan oglądanie romansów może skutkować tym, że mężczyzna będzie bardziej romantyczny oraz czuły. Ustalili oni, że filmy romantyczne zwiększają poziom progesteronu – hormonu odpowiedzialnego za wzrost libido – aż o dziesięć procent. Najtrudniejszym twoim zadaniem będzie wyszukanie takiego filmu, przy którym uda ci się nie zasnąć.
4. Kiedy tylko masz ochotę to ziewaj
Ziewanie i wzwody są dozorowane przez przez tą samą substancje chemiczną: tlenek azotu. Ziewając, przygotowujesz ścieżki neurochemiczne, dzięki którym podołasz zadaniom łóżkowym, kiedy pojawi się taka konieczność. Oprócz tego ziewanie powoduje, że czujesz się odprężony, a do twojego penisa przypływa więcej krwi.

5. Spożywaj sok z owocu granatu
Codziennie spożywaj szklankę soku z granatu. Badania dokonane na Uniwersytecie Kalifornijskim udowodniły, erekcja
że owoc ten powiększa przepływ krwi do twojego narządu płciowego. Oprócz tego sprawia, iż całujesz bardziej namiętnie.
6. Wąchaj wanilię

Woń wanilii skutecznie intensyfikuje przepływ krwi do penisa – tak mówią naukowcy z Fundacji Leczenia Smaku i Węchu w Chicago. Wanilia zwiększa wytwarzanie fal alfa w mózgu, które odprężają i pomagają wyzbyć się zahamowań. Struktura chemiczna wanilii jest podobna do dopaminy – substancji produkowanej w mózgu, która aktywuje podniecenie seksualne. A nie ulega wątpliwości, że nabywanie lodów waniliowych jest dużo mniej krępujące niż zaopatrywanie się w leki na potencję.
7. Jedz lekko
Jeżeli facet je za mało cynku, jego organizm wytwarza mniej testosteronu. Tym samym należałoby włączyć do diety dużo potraw mięsnych, orzechów, nabiału oraz pełnoziarnistego pieczywa. Nie zapomnij też o witaminie C, która powiększa poziom oksytocyny w ciele oraz wspomaga funkcjonowanie gruczołów płciowych.
8. Zerwij z nałogiem palenia

Nikotyna znajdująca się w papierosach może prowadzić do zwężenia naczyń krwionośnych, utrudniając transport krwi do penisa. Pewne doświadczenie dowiodło, iż już dwa papierosy mogą sprawić, iż wzwody będą bardziej miękkie. Pamiętajmy również o innych ujemnych przymiotach palenia, takich jak nieświeży oddech, żółte zęby oraz zmarszczenia skóry.
wiecej na naszej stronie viagra bez recepty